Pobierz najnowszy Poradnik: Nowe Prawo zamówień publicznych

Przed nami największe zmiany w historii Prawa zamówień publicznych i choć ustawa wejdzie w życie dopiero 1 stycznia 2021 r., warto już teraz rozpocząć przygotowania do implementacji nowych przepisów.

Nasi eksperci otrzymują od Państwa wiele pytań o nowe przepisy, m.in. o ich interpretację z punktu widzenia wykonawców i zamawiających oraz o to, jakie kroki należy podjąć, aby należycie się do nich przygotować.

Odpowiedzi na te i inne pytania zebraliśmy dla Państwa w najnowszym Poradniku pt. Nowe Prawo zamówień publicznych, w którym omawiamy 10 kluczowych kwestii, które zmienia nowa ustawa i o których należy pamiętać.

Mam nadzieję, że niniejsze opracowanie będzie Państwu służyć w pracy nad analizą i przygotowywaniem dokumentacji przetargowych pod rządami nowych przepisów.

Kliknij i pobierz bezpłatny Poradnik: Nowe Prawo zamówień publicznych

 

Zapraszamy także na webinarium: Nowe Prawo zamówień publicznych, które organizujemy wspólnie z Katowicką Lożą BCC. Spotkanie poprowadzą dla Państwa eksperci ds. zamówień publicznych Andersen Tax & Legal: Patrycja Fingas i Adrian Luty.

Data: 14 maja 2020 r., godz. 11:00

Link do zapisu: https://andersentaxlegal.gr8.com/

Aktualności