Partnerzy

Naszym celem jest tworzenie możliwości i dostarczanie rozwiązań, które pomogą Państwu zrealizować wizję dzięki naszemu indywidualnemu podejściu.

Profesjonaliści

Andersen Tax & Legal w Polsce jest firmą członkowską Andersen Global®, międzynarodowego stowarzyszenia odrębnych prawnie, niezależnych firm członkowskich, skupiających specjalistów z zakresu prawa i podatków na całym świecie, które zostało założone w 2013 r. przez firmę członkowską Andersen Tax LLC. Andersen Tax & Legal w Polsce z siedzibą Warszawie świadczy usługi najwyższej jakości, aby zaspokajać potrzeby Klientów na szczeblu krajowym i międzynarodowym.

Nasz zespół składa się z 20 specjalistów z zakresu podatków, cen transferowych, prawa i księgowości. Profesjonaliści, których poznają Państwo na pierwszym spotkaniu, będą tymi samymi, którzy razem z Państwem będą pracować podczas całego projektu.

Andersen Tax & Legal jest niezależną firmą świadczącą usługi prawne i podatkowe, obecną na rynkach międzynarodowych na całym świecie za pośrednictwem naszego międzynarodowego stowarzyszenia firm członkowskich i współpracujących z Andersen Global®.

Nasz wzrost jest „efektem ubocznym” wybitnego poziomu usług świadczonych przez naszych ludzi – najlepszych specjalistów w swoich dziedzinach. Zostanie największą firmą nie jest naszym celem - jest nim świadczenie usług o najwyższej jakości, w spójny sposób na całym świecie.

Zatrudniamy najlepszych i najzdolniejszych, jednocześnie inwestując w ich rozwój, aby móc w pełni realizować naszą wizję.