Andersen Tax & Legal to odpowiedź na zmieniający się rynek, trendy w biznesie oraz zapotrzebowanie klientów na globalną obsługę w zakresie usług doradczych i outsourcingowych.

Andersen Tax & Legal w Polsce tworzy zespół doświadczonych ekspertów oferujących kompleksową obsługę prawną, najwyższej klasy doradztwo podatkowe, obsługę w zakresie cen transferowych, compliance i outsourcing księgowy. Usługi świadczymy w biurach w Warszawie, Katowicach i Toruniu, a nasz zespół liczy ponad 60 specjalistów, w tym adwokatów, radców prawnych, doradców podatkowych, ekonomistów i księgowych.

Współpraca z Andersen Global – wiodącą organizacją doradczą na świecie, pozwala nam działać globalnie. Obecnie organizacja skupia ponad 4,5 tys. specjalistów z kancelarii członkowskich i współpracujących w ponad 150 lokalizacjach na świecie. Współpraca z międzynarodowymi partnerami z Andersen Global wzmacnia pozycję Andersen Tax & Legal w Polsce i w Europie.

W 2019 r. do Andersen Tax & Legal w Polsce dołączyła znana i renomowana kancelaria prawno-podatkowa z Katowic – KSP Legal & Tax Advice, która od kilkunastu lat z sukcesem działała na polskim rynku.

Andersen Tax & Legal w Polsce oferuje swoim klientom i klientom Andersen Global profesjonalną obsługę prawną, podatkową, w zakresie cen transferowych, compliance i księgową z uwzględnieniem lokalnej specyfiki i rynku globalnego.