Praktykant w Dziale Marketingu i Rozwoju Biznesu (Warszawa)

W związku z dynamicznym rozwojem Andersen poszukujemy osoby na stanowisko praktykanta w dziale marketingu i rozwoju biznesu (Warszawa).

Wymagania:

  • Studenci lub absolwenci kierunków związanych z ekonomią, marketingiem, zarządzaniem,
  • Dostępność w wymiarze minimum 30 godzin tygodniowo,
  • Bardzo dobra umiejętność wyszukiwania różnych informacji w Internecie (desk research),
  • Umiejętność tworzenia tekstów tzw. lekkie pióro,
  • Dobra znajomość MS Excel i MS PowerPoint,
  • Dobra znajomość języka angielskiego (tłumaczenia tekstów marketingowych).

Oferujemy:

  • Płatne praktyki,
  • Niekorporacyjną, lecz profesjonalną atmosferę pracy,
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w marketingu usług profesjonalnych w międzynarodowej Kancelarii.

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie i aktualizacja baz danych na potrzeby działań z obszaru rozwoju biznesu (min. 50% czasu pracy),
  • Tworzenie materiałów marketingowych, promocyjnych (współpraca z agencją reklamową),
  • Wsparcie przy organizacji eventów, konferencji,
  • Przygotowywanie zestawień, raportów i analiz.

Dołącz do nas, zaprojektuj swój start i zobacz co oferujemy!

Daj się poznać!

Prześlij swoje CV oraz list motywacyjny w języku angielskim na adres: rekrutacja.warszawa@pl.Andersen.com z dopiskiem „Praktykant Marketing„. Prosimy Cię również o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji.