Doświadczony konsultant do Działu Doradztwa Podatkowego (Warszawa, Katowice, Toruń)

W związku z dynamicznym rozwojem Andersen Tax & Legal poszukujemy osoby na stanowisko doświadczonego konsultanta do działu Doradztwa Podatkowego w Warszawie, Katowicach lub w Toruniu.

Zakres obowiązków:

  • realizacja projektów doradczych z zakresu doradztwa w zakresie podatków CIT i/lub VAT,
  • nadzór nad rozliczeniami podatkowymi spółek, przeprowadzanie przeglądów podatkowych,
  • udział w postępowaniach podatkowych przygotowywanie opinii prawnych oraz dokumentacji z zakresu prawa podatkowego w języku polskim i angielskim,
  • bieżące doradztwo w zakresie prawa podatkowego, udział w spotkaniach z klientami, opiniowanie umów handlowych pod kątem podatkowym,
  • stały rozwój wiedzy merytorycznej i umiejętności biznesowych.

Od kandydatów oczekujemy:

  • 3, 4-letniego doświadczenia w dziedzinie doradztwa podatkowego,
  • zdolności analitycznych, w tym zarządzania projektami,
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego,
  • umiejętności pracy w zespole i łatwości nawiązywania kontaktów.

Dodatkowym atutem będą:

  • kwalifikacje doradcy podatkowego,
  • doświadczenie w projektach typu przeglądy podatkowe lub due diligence.

Oferujemy:

  • konkurencyjne zarobki i stabilne zatrudnienie,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • dofinansowanie studiów podyplomowych,
  • stały rozwój zawodowy i szkolenia na najwyższym poziomie,
  • ambitne projekty dla największych firm krajowych i zagranicznych,
  • nowoczesne narzędzia pracy w biurze o wysokim standardzie,
  • szeroki dostęp do wiedzy i know how,
  • publikowanie artykułów na łamach najpoczytniejszych periodyków oraz portali internetowych.

Osoby zainteresowane pracą, prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego w j. angielskim na adres rekrutacja.warszawa@AndersenTaxLegal.pl, rekrutacja.katowice@AndersenTaxLegal.pl lub rekrutacja.torun@AndersenTaxLegal.pl z dopiskiem „Doświadczony konsultant do działu doradztwa podatkowego miasto. Wybrane kandydatki i kandydatów zaprosimy na rozmowy z partnerami Andersen. Prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów rekrutacji. Klauzula informacyjna.