Samodzielny księgowy/Księgowy (Warszawa)

W związku z dynamicznym rozwojem Andersen poszukujemy osoby do działu usług księgowych na stanowisko samodzielnego księgowego/księgowego.

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie pełnej księgowości spółek prawa handlowego,
  • sporządzanie wymaganych prawem sprawozdań finansowych oraz raportów zarządczych,
  • kalkulacja podatków, sporządzanie wszelkich rejestrów i deklaracji,
  • współpraca z interesariuszami, w szczególności biegłymi rewidentami, urzędami , bankami, etc.,
  • utrzymanie stosownych relacji z Klientami.

Profil idealnego kandydata:

  • doświadczenie pracy w biurze rachunkowym (znajomość Sage Symfonia, SAP będzie atutem),
  • znajomość ustawy o rachunkowości oraz przepisów podatkowych,
  • znajomość obszaru kadr i płac będzie dodatkowym atutem,
  • wykształcenie wyższe w obszarze rachunkowości, finansów lub pokrewne,
  • znajomość języka angielskiego (dodatkowy język obcy mile widziany),
  • inicjatywa i skuteczność w działaniach.

Oferujemy:

  • szybką ścieżkę rozwoju zawodowego,
  • pakiet szkoleń,
  • opiekę medyczną,
  • interesującą i pełną ciekawych wyzwań pracę w dynamicznym zespole,
  • wynagrodzenie odpowiadające posiadanej wiedzy oraz kompetencjom.

Osoby zainteresowane pracą, prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego w j. angielskim na adres rekrutacja.warszawa@pl.Andersen.com z dopiskiem „Księgowy (Warszawa)”. Wybrane kandydatki i kandydatów zaprosimy na rozmowy z partnerami Andersen. Prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów rekrutacji. Klauzula informacyjna.