Wspólna wizja i zaangażowani pracownicy definiują główną siłę stojącą za sukcesem w biznesie. W Andersen Tax & Legal, Poland zebraliśmy wyjątkową grupę utalentowanych prawników, których hasłem przewodnim jest „be the Best of the Best”. Jeśli podzielasz nasze podejście i widzisz się z naszym zespole, zobacz poniżej, co dla Ciebie przygotowaliśmy.

Studenci

Jesteś studentką lub studentem prawa? A może studiujesz kierunek ekonomiczny i interesują Cię podatki? Dołączając do naszego zespołu, stajesz się jego częścią, od początku uczestniczysz w projektach dla klientów Andersen Tax & Legal wspólnie z radcami prawnymi, doradcami podatkowymi i adwokatami.

 

Co prawda, obecnie nie prowadzimy rekrutacji na praktyki … ale zawsze możesz nas zaskoczyć. Daj się poznać i wyślij nam swoje CV i list motywacyjny w języku angielskim na adres: rekrutacja@AndersenTaxLegal.pl

 

Profesjonaliści

W Andersen Tax & Legal dzielimy się wiedzą i wymieniamy doświadczenia. Do współpracy zapraszamy osoby mające ambicję współtworzenia najlepszej w Polsce firmy doradczej. Aplikuj, zostań i rozwijaj się z nami!