Globalna marka

Firma Andersen Global® została utworzona w 2013 roku, jako międzynarodowy podmiot mający na celu rozwijanie modelu polegającego na dostarczaniu najlepszych na rynku usług doradztwa podatkowego i prawnego na całym świecie.

Andersen Tax & Legal Matyka i Wspólnicy sp. k. jest polską firmą członkowską Andersen Global®, międzynarodowego stowarzyszenia firm członkowskich, do których należą najlepsi specjaliści z branży podatkowej i prawniczej.

 • Globalny zasięg

  Andersen Global® tworzy prawie 4000 specjalistów w ponad 130 lokalizacjach na całym świecie. Nasz wzrost jest „efektem ubocznym” wysokiej jakości obsługi Klientów przez nasz zespół najlepszych w swojej dziedzinie specjalistów. Zostanie największą firmą nie jest naszym celem – jest nim świadczenie najwyższej jakości usług, w spójny sposób na całym świecie.

 • Obsługa Klienta

  Nasi specjaliści wyznają wspólne wartości i dzielą tę samą wizję. Dołączyli do nas ze względu na oferowaną jakość, podobne podejście i zaangażowanie w jak najlepszą obsługę Klienta, która zawsze będzie naszym najwyższym priorytetem.

 • Wspólne wartości

  Każdy pracownik i każda firma zrzeszona w Andersen Global® wyznaje nasze podstawowe wartości, dzięki czemu możemy świadczyć najwyższej jakości usługi, w sposób jednolity i spójny na całym świecie.

 • Jedna firma

  Budujemy Andersen Global®, by stworzyć coś trwałego – JEDNĄ FIRMĘ, w której każdy Klient, niezależnie od miejsca, będzie miał dostęp do najlepszych, najbardziej kompleksowych usług podatkowych i prawnych, świadczonych przez najlepiej wykwalifikowanych i reprezentujących najwyższe standardy.